Weź udział w VIII edycji konkursu „CHEMIA W ROLNICTWIE”

grupaki

Każdego dnia korzystasz z produktów, które powstają dzięki rolnictwu. Chrupiące jabłka, zdrowe marchewki, sycące ziemniaki, czy w końcu – Twój ulubiony chleb. Gdyby nie rolnictwo – nie byłoby tego wszystkiego! Jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, a do tego lubisz rysować – zapraszamy Ciebie i Twoją szkołę do udziału w konkursie organizowanym przez Grupę Azoty. Jest on skierowany do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych na terenie całej Polski, wybranych przez Autoryzowanych Dystrybutorów Grupy Azoty. Wystarczy stworzyć pracę plastyczną związaną z obecnością produktów Grupy Azoty w rolnictwie.

Zwycięska szkoła może otrzymać aż 5 000 zł na cele dydaktyczne (3 000 zł oraz 2 000 zł dla szkół, które zdobędą odpowiednio II i III miejsce). Autorzy zwycięskich prac otrzymają również nagrody indywidualne, w tym również art. szkolne.

Na zgłoszenia czekamy do 07 października 2016 r., na prace konkursowe – do 04 listopada 2016 r.  Ogłoszenie wyników nastąpi do 28 listopada 2016 r. Szczegółowy Regulamin Konkursu znajduje się poniżej.